کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی صرفه‌جویی در هزینه‌های چاپ ست اداری
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
کاربردهای حرفه ای چاپ را دراین وبلاگ بخوانید
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
صرفه‌جویی در هزینه‌های چاپ ست اداری

چه طور می توان یک ست اداری مقرون به صرفه تنظیم کرد؟

طراحی و چاپ ست اداری , ابزاری خوب برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک است ; تا بتوانند وجه حرفه‌ای خویش را خوبتر و بیشتر نشان دهند . در واقع به‌خودی‌خود , تنظیم ست اداری می تواند روشی مقرون به صرفه برای بهبود موقعیت یک کسب‌وکار از دیدگاه‌های گوناگون باشد . با این حال احتمال دارد هزینه تنظیم ست اداری برای بعضا از کسب‌وکارهای کوچک سنگین وزن باشد . البته برای تهیه و تنظیم ست اداری مقرون به صرفه راه‌کارهای متنوعی موجود هست . درین متن چندین استراتژی اثرگذار در قالب دو روش اصلی بررسی شده‌است .

صرفه‌جویی در هزینه‌های پباده سازی ست اداری

او‌لین تراز در تنظیم ست اداری پباده سازی آن است . پباده سازی ست اداری مقرون به صرفه به روش‌های گوناگونی ممکن می شود . اولی ایده‌‌ای که به ذهن مدیران کسب‌وکارها میرسد ; استعمال از قالب‌های از پیش پباده سازی شده‌ی ست اداری است . قالب‌های از پیش پباده سازی شده را می‌توان با ارزش زیاد مناسب‌تری نسبت به پباده سازی منحصربه‌فرد ست اداری تنظیم کرد . در واقع اصلی‌ترین مزیت این قالب‌ها ارزش تمام شده مناسب‌تر آن‌هاست . علیه اگر‌چه این طرح‌ها به مقدار کافی قشنگ و کاربردی می‌باشند ; ولی نمی‌توانند در هماهنگی بدون نقص با یک کسب‌وکار منحصر به فرد باشند . در هر حال به کارگیری از قالب‌های ست اداری از پیش پباده سازی شده و تصحیح آن ها بنابر نیاز هر اداره , اولی روش صرفه‌جویی در هزینه‌های پباده سازی و تنظیم ست اداری مقرون به صرفه است .

روش دیگری که موجب کاهش بیشتر هزینه‌های پباده سازی ست اداری می گردد ; استعمال از نرم‌افزارهای پباده سازی قالب‌های پیش‌فرض است . برای مثال نرم‌افزار مایکروسافت ورد , قالب‌های فراهم زیبایی برای پباده سازی سربرگ داراست . همینطور نرم‌افزارهای متفاوت دیگری برای پباده سازی بقیه اقلام ست اداری سوای داشتن تجربه و علم پباده سازی موجود است .

صرفه‌جویی در هزینه‌های چاپ ست اداری

در غایت و بعد از پباده سازی ست اداری , برای کاهش بیشتر هزینه‌ها بایستی به‌دنبال راه‌کارهایی در سطح چاپ بود . چاپ یک ست اداری مقرون به صرفه را می‌توان به روش‌های گوناگونی انجام بخشید . به‌دنبال یک سری سفارش اثر گذار دراین باره ارائه شده شده‌است .

در گام اولیه صرفه‌جویی در ورقه شایسته ترین سفارش است . استعمال از کاغذهایی با گرماژ کمتر ( نازک‌تر ) میتواند تا حدود متعددی روی هزینه‌های برگه خریداری شده مفید باشد . همینطور به کارگیری از اندازه‌های استاندارد , روش دیگری است که در ساخت ست اداری مقرون به صرفه موءثر است . اندازه‌های استاندارد یاری می کند تا میزان اتلاف ورقه به دستکم ممکن کاهش یابد . از سویی این روش امداد می‌نماید تا بتوان برخی از اقلام ست اداری را به صورت مهیا و به تعداد موردنیاز خریداری کرد . مثلا در‌صورتی‌که که برای تنظیم سربرگ از کاغذ‌های در انقطاع استاندارد استعمال فرمائید ; می توانید از پاکت‌های مهیا جانور در بازار منفعت ببرید .

در گام دوم , صرفه‌جویی در هزینه‌های چاپ هم می تواند به اندازه متعددی در کاهش هزینه‌ها اثر گذار باشد . در این باره سود بردن از روش‌های خلاقانه پباده سازی , این قابلیت را آماده مینماید ; تا در چاپ بعضا از اقلام از طریق چاپ تک رنگ یا این که دو رنگ مصرف شده و به میزان متعددی در هزینه‌ها صرفه‌جویی گردد . برای مثال می‌توان اقلام دارنده پباده سازی معمولی , مانند سربرگ و پاکت را با استعمال از چاپ دو رنگ یا این که تک رنگ تنظیم نمود .

تقریب صحیح تیراژ چاپ هم قضیه با اهمیت دیگری است که می بایست به توجه در لحاظ گرفت . تجربه نشان داده است که بخش اعظم کسب‌وکار‌ها تقریب صحت از تعداد موردنیاز از هر مداد جانور در ست اداری ندارند . این تقریب غلط نه‌تنها هزینه‌های تنظیم ست اداری را ارتقا می دهد ; بلکه گهگاه منجر بی‌نظمی و چشم به راه شدن فعالیت , به دلیل نبود یکی آن اقلام می گردد . مثلا در‌صورتی‌که هنوز پاکت‌های اداری تمام نشده است ; سربرگ‌های اداری به پایان می رسد .

منابع مرتبط:چه طور می توان یک ست اداری مقرون به صرفه تهیه کرد؟

تعداد بازدید از این مطلب: 775
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 1