کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی ضابطه های اساسی در پباده سازی کارت ویزیت
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
کاربردهای حرفه ای چاپ را دراین وبلاگ بخوانید
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
ضابطه های اساسی در پباده سازی کارت ویزیت

ضابطه های اساسی در پباده سازی کارت ویزیت

شما برای استارت کسب و کارتان پیشین از هر چیز به یک کارت ویزیت نیازمند میباشید . مسلما نمی‌توان از تاثیرات مستقیمی که به عبارتی کارت کوچک روی مخاطب شما می‌گذارد غافل گردید , یک کارت ویزیت در واقع نشان گر مارک شما است , می‌تواند با به عبارتی بعدها و صورت و شمایل کوچکش تاثیرات مثبت و یا این که منفی بر روی مخاطب شما بگذارد .

ضابطه اولیه – تنها موردها اساسی را گزینش فرمایید

فراموش نکنید که فضای عمل شما در پباده سازی یک کارت ویزیت صرفا یک فضای یک سری اینچی است پس توضیحات مازاد , شعار های طولانی و تصویر ها را فراموش فرمائید , فقط اطلاعاتی که برای یک کارت ویزیت نیاز است , اسم مارک و یا این که لوگو , داده ها تماس و لوکیشن هست , در شرایطی‌که یک پاراگراف تاثیر گذار کوتاه هم داشته باشید می‌تواند در پباده سازی شما جلب اعتنا نماید .

ضابطه دوم – از خوانا بودن اطلاعاتتان مطمئن گردید

نکته زیاد حساس خوانا بودن داده ها است , گرچه نازکی و آسانی مدام جذابیت داشته و دارااست البته می بایست میزان ی متعادل فونت ها هم رعایت شود , پیشین از بستن پروژه یک پرینت معمولی از طرح مورد نظرتان در بعد ها حیاتی کارت ویزیت بگیرید تا از خوانا بودن اطلاعاتتان مطمئن گردید , فونت مورد نظرتان را برای نصیب تماس و لوکیشن یک فونت زیاد خوانا تعیین نمائید و از فونت های فانتزی بپرهیزید .

ضابطه سوم – محیط را به هم ریخته نکنید

در برخی از کارت ویزیت ها مشهود است که داده ها هرچقدر نیز کوتاه به قدری درشت پباده سازی گردیده اند که جلوه ی کارت را حرام کرده اند , و یا این که رنگ و بک گراند فراوان سروصدا گزینش شده‌است که دیده را اذیت می نماید , توجه فرمایید که در‌حالتی که گزاره ی تاثیر گذاری دارید و جزو موادسازنده کلیدی کار شما می‌باشند

ضابطه چهارم – از گونه چاپ غافل نشوید

هرچه قدرهم که نکات پباده سازی رعایت شده باشند , در غایت یک چاپ غیرمناسب می‌تواند کل عمل شما‌را نابود سازد , پس برای چاپ خوب تر هیچ زمان شک وتردید نکنید , ارزش مطلقا نکته مهمی است ولی بدین تصور کنید که در غایت قرار است مشتریان خویش را با این کارت دعوت به همیاری فرمایید , هم اکنون یک کارت مرغوب می‌خواهید یا این که یک کارت نامرغوب؟

ضابطه پنجم – به مخاطبان خویش تصور کنید

فراموش نکنید در‌صورتی‌که شغلتان فروش قطعات کامیون است و به رنگ صورتی عشق و علاقه دارید , نمی توانید یک کارت ویزیت با تم صورتی داشته باشید . کارت ویزیت شما بایستی دقیقا در تم رنگی و فضای کاریتان پباده سازی شود پس در هنگام پباده سازی بدین زمینه تصور کنید که‌این کارت ها قرار است به دست چه اشخاصی رسد و سلایق مشترک این اشخاص چه می‌باشد ؟

ضابطه ششم – برای فرم کارتتان تصمیم بهتری بگیرید

نکته نهایی قبلی از چاپ کارت ویزیت گزینش فرم کارت و یا این که مال کارت میباشد , این ضابطه را با یک نمونه سهل وآسان ابلاغ میکنیم , بدون شک همه ما برای یک توشه نیز که شده به کارواش رفته ایم و پس از پایان فعالیت , کارت ویزیت تیم با ما داده شده‌است , البته یک‌سری نفر از ما آن کارت را نگه داشته ایم؟ با یک ترفند جالب میتوانید کاری فرمایید که مشتریانتان کارت ویزیت کارواش شمارا زیرا کارت های بانکی خویش مراقبت نمایند , چگونه؟ خیلی معمولی است

ضابطه هفتم – کارتتان قادر است یک فراخوان همیشگی باشد

با به کار گیری جملا‌ت ویژه نظیر ارائه تخفیف و یا این که جمله‌ها به یاد ماندنی می‌توانید مشتریان خویش را وادار نمایید تا با شما تماس بگیرند , ذهن خویش را محدود به مقررات و قانون ها خط کشی شده نکنید.

لینک های مرتبط:

http://chapgar.niliblog.ir/post/20/cartvizit.html

http://chapgar.irancnblog.com/Post/16/chapcartvizit

http://sambusinesscard.mihanblog.com/post/14

http://kartvizitprint.mihanblog.com/post/5

http://samdhprint.vistablog.ir/Post/13/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86+%D9%88+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87+%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D8%AA

تعداد بازدید از این مطلب: 1076
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 1